język polski język angielski

Korekta edytorska (tzw. „szczotka”) Warszawa

Korekta edytorska jest niezbędna, jeżeli tłumaczenia są przeznaczone do druku – wówczas dbamy o zachowanie konwencji typograficznej danego języka oraz poprawiamy formatowanie i podział wyrazów. Odpowiadamy również poza poprawne wyświetlanie się wszystkich znaków i elementów graficznych. Potocznie zwana szczotką, korekta edytorska sprawia, że tłumaczony tekst staje się kompletny, a więc może bezpiecznie trafić do druku. Nasi specjaliści usuną błędy i niedociągnięcia powstałe po składzie tekstu, dzięki czemu przekład będzie odpowiednio przygotowany do dalszych prac. Przekonaj się, że nasze biuro tłumaczeń w Warszawie zapewnia wysoką jakość usług takich jak korekta edytorska.

Profesjonalna korekta edytorska – dokładnie i terminowo

Jedną z usług, które świadczy nasze biuro w Warszawie, jest korekta edytorska, dzięki której pozbędziesz się ostatnich błędów w tekście przed przekazaniem go do druku. Nie jest to jednak korekta językowa, o czym warto pamiętać, składając zamówienie. Przekazując nam tekst do korekty edytorskiej, możesz liczyć na:

  • terminową realizację zlecenia w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym (skierowanym do osób, którym brakuje czasu i pilnie potrzebują korekty),
  • bezpłatną wycenę korekty edytorskiej,
  • wykonanie tzw. szczotki na najwyższym poziomie,
  • wsparcie ze strony naszego personelu w razie jakichkolwiek wątpliwości, 
  • gwarancję poufności.

Decydując się na korektę edytorską wykonaną przez specjalistów z naszego biura tłumaczeń, masz pewność, że otrzymasz bezbłędny i wysokiej jakości przekład. Dodatkowa weryfikacja po składzie tekstu jest formą zabezpieczenia się przed błędami, które mogłyby się pojawić w druku, dlatego niezwykle ważne są kompetencje osoby, która korektę edytorską wykonuje. Wybierając nasze biuro w Warszawie, zyskujesz dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, dla których korekta tekstów nie stanowi problemu. Prześlij tłumaczenie na adres biuro@mtr24.pl!

Zobacz także:

 

Nasi Klienci