język polski język angielski

Wycena tłumaczeń online Warszawa

Uzyskanie bezpłatnej wyceny tłumaczenia jest pierwszym krokiem, gdy chcesz przetłumaczyć tekst czy dokument. Jeszcze zanim zwrócisz się do biura tłumaczeń, pierwszą rzeczą, która przyjdzie Ci do głowy, jest koszt, który będziesz musiał zapłacić. Powodem tego jest sam fakt, że w branży znajdziesz tłumaczy różnego rodzaju, od indywidualnych dostawców po międzynarodowe agencje. Tak samo jak nie wszędzie znajdziesz tą samą cenę i tą samą jakość. W tym celu musisz skorzystać z usług agencji, która będzie dla Ciebie najlepsza. Być może będziesz musiał trochę poszukać. Najważniejsze to wybrać biuro tłumaczeń w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem, które od samego początku merytorycznie odpowie na Twoje wszystkie pytania i da gwarancję przekładów wysokiej jakości.

Gwarancja bezbłędnych tłumaczeń na czas

Zapewnienie wysokiej jakości usług tłumaczeniowych to nie bułka z masłem dla każdego biura tłumaczeń; ci z większym doświadczeniem mają większy zakres i większą wizję lepszej jakości i usług. Firmy cieszące się dobrą reputacją dbają o to, aby ich klienci czuli się dobrze w sytuacji, w której wykonują tłumaczenia.

Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się komfortowo podczas kontaktu z nami. Jeśli nie chcesz otrzymywać bezpłatnej wyceny tłumaczenia za pośrednictwem formularza, możesz wysłać nam wiadomość e-mail, skorzystać z funkcji czatu na żywo lub zadzwonić. Nasi kierownicy projektów są online i gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić bezpłatną wycenę tłumaczenia bez żadnych zobowiązań. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z inną firmą, nie będziemy Cię nękać dodatkowymi e-mailami lub telefonami, aby zmusić Cię do zaakceptowania naszej oferty, tak jak robią to inni.

Wywiązujemy się z obietnic

Wierzymy, że wywiązywanie się z obietnic to pierwszy krok w kierunku profesjonalizmu. Ponadto, ustalone terminy traktujemy poważnie i rozumiemy, jak ważne są one dla naszych klientów. Dlatego tłumaczenie rozpoczynamy od razu po opłaceniu faktury. Dzięki kontaktowi na wielu płaszczyznach z naszymi tłumaczami jesteśmy w stanie wybrać najlepszych lingwistów, aby rozpocząć pracę nad Twoim tłumaczeniem w ciągu kilku minut. Po zakończeniu tłumaczenia jest ono edytowane i korygowane przez nasz zespół ds. zapewnienia jakości i przesłane do Państwa.

Zapewniamy najwyższą jakość i jednocześnie rozsądne ceny. Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów. Pracujemy wydajnie i wierzymy w oszczędność czasu. Dbamy o to, aby nie stracić naszych Klientów. Jedynym sposobem na utrzymanie naszych Klientów jest zapewnienie im jakości i powierzenie do określonego zadania najlepszych tłumaczy, redaktorów i korektorów. Dzięki temu tłumaczenie jest wykonywane terminowo, dobrze i bezbłędnie, dlatego nasi Klienci zawsze wracają do nas po więcej tłumaczeń.

Biuro Tłumaczeń MTR - pracujemy stacjonarnie i online

Biuro Tłumaczeń MTR to profesjonalny dostawca usług tłumaczeniowych online i stacjonarnie. Prześlij swój plik i poproś o bezpłatną wycenę tłumaczenia. W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem tel. 662 906 531. Pani Renata - nasza koordynatora również odpowie na wszelkie zapytania pod numerem 22 398 44 51. Biuro działa w godz. 9-18 od poniedziałku do piątku oraz w razie potrzeby w sobotę w godzinach 10-14.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tłumaczeń pisemnych, cennikiem tłumaczeń specjalistycznych, przysięgłych oraz ustnych.

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie Osobistego Opiekuna
Pełne wsparcie Indywidualnego Opiekuna Klienta, stały kontakt i bezpieczeństwo powierzonych danych. Dedykowany opiekun daje gwarancję sprawnego reagowania na wszelkie pytania i wytyczne.
Gwarancja tłumaczeń wysokiej jakości
To doświadczenie i znajomość terminoligii specjalistycznej przez tłumaczy daje mozliwość realizacji tłumaczeń dla firm i osób prywatnych na najwyższym poziomie
Przejrzysta polityka cenowa, bez miany ceny
Rozliczamy się za ilość znaków ze spacjami, jeżeli są to tłumaczenia przysięgłe - 1225zzs, tłumaczenia pisamene i specjalistyczne - 1800zzs. Podany koszt w wycenie zawsze jest ostateczny.
Gwarancja terminu
Uwzgędniamy potrzeby naszych Klientów. Dzięki wykfalifikowanym tłumaczom z wielu branż, gwarantujemy elastyczność i odpowiedzialność w dotrzymaniu terminu realizacji.
Szeroka oferta uslug w 1 miejscu
Posiadamy szeroką ofertę usług, realizujemy tłumaczenia na angielski, tłumaczenia niemieckie, tłumaczenia hiszpańskiego, tłumaczenie włoskie i wiele, wiele innych języków obcych.
Bezpieczeńswto danych
Działamy profesjonalnie. Na życznie Klienta podpisujemy klauzulę zaufania poufności, w przypadku wykonania tłumaczenia tekstów poufnych i zawierających dane osobowe.

Proces tłumaczenia krok po kroku

Niezobowiązująca wycena tłumaczenia
Przesłanie pliku lub dokumentu do tłumaczenia daje możliwość poznania ceny i terminu realizacji. Nie zobowiązuje do złożenia zamówienia. Wycena zawsze jest bezpłatna. Koszt tłumaczenia jest obliczamy w oparciu o ilość znaków ze spacjami: w przypadku tłumaczenia przysięgłego – 1125 znaków ze spacjami, w przypadku tłumaczenia pisemnego i specjalistycznego (tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia marketingowe, tłumaczenia techniczne) – 1800 znaków ze spacjami.
Akceptacja kosztu i terminu
Jeżeli Klient akceptuje podane przez biuro tłumaczeń warunki współpracy, prosimy o podanie danych do faktury proforma. Usprawnieniem całego procesu jest podanie przez klienta dodatkowych informacji np. forma odbioru tłumaczenia, dodatkowe wytyczne w zakresie edycji pliku. Mamy szeroką ofertę usług dodatkowych: korekta tekstu, lokalizacja, skład graficzny, korekta native speakera.
Płatność za tłumaczenie i przesłanie potwierdzenia
Po przesłaniu Klientowi faktury proforma prosimy o jej opłacenie; jeżeli płatność będzie z innego banku niż rachunek bankowy naszego biura tłumaczeń prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu drogą elektroniczną. Na podstawie wpłaty lub potwierdzenia przelewu przystępujemy do realizacji.
Potwierdzenie przyjęcia zamówienia
Na podstawie wpływu na rachunek bankowy albo potwierdzenia przelewu, potwierdzamy Klientowi przyjęcie zlecenia do tłumaczenia, wraz z warunkami zamówienia. Dzięki Indywidualnemu Opiekunowi Klient, Klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań bezpośrednio podczas całego procesu tłumaczenia.
Odbiór tłumaczenia
Odbiór tłumaczenia zależy od formy w jakiej Klient chce je otrzymać. Tłumaczenia poświadczone zazwyczaj odbierane są osobiści. Tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać: mailowo (skan), listem poleconym priorytetowym lub kurierem. Na życzenie Klienta możliwe jest także wydanie tłumaczenia elektronicznego, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym tłumacza przysięgłego.

11
Lat na rynku usług tłumaczeniowych
448
Profesjonalnych tłumaczy
100
Milionów przetłumaczonych słów
33 000
Angielskich projektów tłumaczeniowych
46 000
Projektów tłumaczeniowych
100
Klientów - biura tłumaczeń
Nasi Klienci