język polski język angielski

Biuro tłumaczeń Poznań

Sprawdzone biuro tłumaczeń w Poznaniu, które da gwarancję najwyższej jakości usług i współpracy z profesjonalnymi tłumaczami? Wybierz biuro tłumaczeń MTR! Choć swoją siedzibę mamy w Warszawie, od lat pracujemy na terenie całego kraju. Tłumaczenia w Poznaniu wykonamy od ręki, z dojazdem do klienta. Nasi doświadczeni tłumacze podejmą się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Zapewniamy tłumaczenia ustne w trakcie targów, konferencji, czy spotkań biznesowych, a także przekłady pisemne – techniczne, zwykłe, czy literackie. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami wszystkich języków używanych w kontaktach międzynarodowych. Wieloletnie doświadczenie w przekładach różnych branż i dziedzin to gwarancja jakości naszych usług. 

Tłumaczenia ustne i pisemne – biuro tłumaczeń Poznań 

Nasze biuro tłumaczeń podejmie się zarówno tłumaczeń ustnych, jak i pisemnych w Poznaniu. Wykonujemy przekłady pisemne:

  • zwykłe, 
  • specjalistyczne, 
  • poświadczone. 

Nasi tłumacze w Poznaniu posiadają wysokie kwalifikacje językowe i odpowiednie wykształcenie. Ponadto stale pogłębiają swoją wiedzę, aby spełnić oczekiwania zmieniającego się rynku i odpowiedzieć na potrzeby klientów. Przeprowadzamy także tłumaczenia ustne:

  • konsekutywne,
  • symultaniczne.

Po zapoznaniu się ze zleceniem oraz konsultacji z klientem, jesteśmy w stanie doradzić odpowiedni do danego wydarzenia rodzaj przekładu. Nasi tłumacze dokładają także wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować się do swojej pracy i wcześniej zapoznać z tłumaczoną tematyką. Dlatego też w trakcie pracy płynnie posługują się specjalistyczną terminologią oraz założeniami danej branży czy dziedziny. Wszystko to pozwala im na bezbłędne wykonanie tłumaczenia.

Tłumaczenia ustne i pisemne w Poznaniu oraz całej Polsce

Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie pracuje nie tylko lokalnie, ale i ogólnokrajowo. Poszukujesz biura tłumaczeń w Krakowie? A może chcesz nawiązać współpracę z biurem tłumaczeń we Wrocławiu? Po wcześniejszym ustaleniu możemy dojechać do klienta w każdej części Polski. Ponadto wiele zleceń jesteśmy w stanie wykonać zdalnie – większość przekładów pisemnych odbywa się drogą elektroniczną. Staramy się zapewnić naszym klientom, jak największy komfort korzystania z naszych usług. Jeśli potrzebujesz doradztwa, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz profesjonalną obsługę. Postaw na najwyższą jakość usług i zdecyduj się na współpracę z biurem tłumaczeń MTR.

Zobacz także:

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie Osobistego Opiekuna
Pełne wsparcie Indywidualnego Opiekuna Klienta, stały kontakt i bezpieczeństwo powierzonych danych. Dedykowany opiekun daje gwarancję sprawnego reagowania na wszelkie pytania i wytyczne.
Gwarancja tłumaczeń wysokiej jakości
To doświadczenie i znajomość terminoligii specjalistycznej przez tłumaczy daje mozliwość realizacji tłumaczeń dla firm i osób prywatnych na najwyższym poziomie
Przejrzysta polityka cenowa, bez miany ceny
Rozliczamy się za ilość znaków ze spacjami, jeżeli są to tłumaczenia przysięgłe - 1225zzs, tłumaczenia pisamene i specjalistyczne - 1800zzs. Podany koszt w wycenie zawsze jest ostateczny.
Gwarancja terminu
Uwzgędniamy potrzeby naszych Klientów. Dzięki wykfalifikowanym tłumaczom z wielu branż, gwarantujemy elastyczność i odpowiedzialność w dotrzymaniu terminu realizacji.
Szeroka oferta uslug w 1 miejscu
Posiadamy szeroką ofertę usług, realizujemy tłumaczenia na angielski, tłumaczenia niemieckie, tłumaczenia hiszpańskiego, tłumaczenie włoskie i wiele, wiele innych języków obcych.
Bezpieczeńswto danych
Działamy profesjonalnie. Na życznie Klienta podpisujemy klauzulę zaufania poufności, w przypadku wykonania tłumaczenia tekstów poufnych i zawierających dane osobowe.

Proces tłumaczenia krok po kroku

Niezobowiązująca wycena tłumaczenia
Przesłanie pliku lub dokumentu do tłumaczenia daje możliwość poznania ceny i terminu realizacji. Nie zobowiązuje do złożenia zamówienia. Wycena zawsze jest bezpłatna. Koszt tłumaczenia jest obliczamy w oparciu o ilość znaków ze spacjami: w przypadku tłumaczenia przysięgłego – 1125 znaków ze spacjami, w przypadku tłumaczenia pisemnego i specjalistycznego (tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia marketingowe, tłumaczenia techniczne) – 1800 znaków ze spacjami.
Akceptacja kosztu i terminu
Jeżeli Klient akceptuje podane przez biuro tłumaczeń warunki współpracy, prosimy o podanie danych do faktury proforma. Usprawnieniem całego procesu jest podanie przez klienta dodatkowych informacji np. forma odbioru tłumaczenia, dodatkowe wytyczne w zakresie edycji pliku. Mamy szeroką ofertę usług dodatkowych: korekta tekstu, lokalizacja, skład graficzny, korekta native speakera.
Płatność za tłumaczenie i przesłanie potwierdzenia
Po przesłaniu Klientowi faktury proforma prosimy o jej opłacenie; jeżeli płatność będzie z innego banku niż rachunek bankowy naszego biura tłumaczeń prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu drogą elektroniczną. Na podstawie wpłaty lub potwierdzenia przelewu przystępujemy do realizacji.
Potwierdzenie przyjęcia zamówienia
Na podstawie wpływu na rachunek bankowy albo potwierdzenia przelewu, potwierdzamy Klientowi przyjęcie zlecenia do tłumaczenia, wraz z warunkami zamówienia. Dzięki Indywidualnemu Opiekunowi Klient, Klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań bezpośrednio podczas całego procesu tłumaczenia.
Odbiór tłumaczenia
Odbiór tłumaczenia zależy od formy w jakiej Klient chce je otrzymać. Tłumaczenia poświadczone zazwyczaj odbierane są osobiści. Tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać: mailowo (skan), listem poleconym priorytetowym lub kurierem. Na życzenie Klienta możliwe jest także wydanie tłumaczenia elektronicznego, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym tłumacza przysięgłego.

11
Lat na rynku usług tłumaczeniowych
448
Profesjonalnych tłumaczy
100
Milionów przetłumaczonych słów
33 000
Angielskich projektów tłumaczeniowych
46 000
Projektów tłumaczeniowych
100
Klientów - biura tłumaczeń
Nasi Klienci