język polski język angielski

Biuro tłumaczeń Kraków

Profesjonalne biuro tłumaczeń w Krakowie? Skorzystaj z usług MTR! Nasze biuro tłumaczeń pracuje na terenie całego kraju. Po wcześniejszym ustaleniu jesteśmy w stanie dojechać do klienta w dowolne miejsce. Natomiast zlecenia, które nie wymagają obecności tłumacza, świadczymy drogą elektroniczną. Istnieje także możliwość przesłania tłumaczeń za pośrednictwem kuriera do Państwa firmy. Staramy się, jak najlepiej dopasować do potrzeb naszych klientów i maksymalnie ułatwić współpracę. Tłumaczenia w Krakowie, których się podejmujemy to przekłady ustne i pisemne, zarówno techniczne, jak i zwykłe. Nasi wykwalifikowani tłumacze posiadają wykształcenie, wiedzę lingwistyczną oraz odpowiednie umiejętności, które pozwalają im na profesjonalne wykonywanie swojej pracy. Nasze biuro tłumaczeń z Warszawy daje gwarancję najwyższej jakości usług.

Tłumaczenia ustne i pisemne w każdym języku

Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi tłumaczami, możemy podjąć się tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych w Krakowie. Wykonujemy je na targach, konferencjach naukowych, czy w trakcie spotkań biznesowych. Odpowiednie przygotowanie pozwala naszym translatorom na nie tylko płynne posługiwanie się językiem, ale także specjalistyczną czy branżową terminologią. Wykonujemy także zlecenia na tłumaczenia pisemne zwykłe, techniczne oraz poświadczone (np. dokumentów) – w Krakowie lub zdalnie. Świadczymy usługi we wszystkich językach kontaktów międzynarodowych jak np.:

  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • rosyjski, 
  • ukraiński.

Jeśli w ofercie nie znajdziesz języka, który Cię interesuje, zapraszamy do kontaktu. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z doświadczonym tłumaczem nawet rzadko używanego języka.

Profesjonalne tłumaczenia w Krakowie oraz innych miastach

Potrzebujesz usług biura tłumaczeń w Poznaniu? A może poszukujesz biura tłumaczeń we Wrocławiu? Wykonamy zlecenia na terenie całego kraju. Bardzo chętnie podejmujemy się także tłumaczeń zdalnych. Wszystkie usługi dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Staramy się zapewnić, jak największy komfort współpracy oraz maksymalnie ją ułatwić. Dlatego też większość formalności staramy się przeprowadzać drogą elektroniczną. Swoją ofertę tłumaczeń w Krakowie oraz innych częściach kraju kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dajemy gwarancję najwyższej jakości usług oraz profesjonalnej współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy nie tylko indywidualnie, ale i rzetelnie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zobacz także:

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie Osobistego Opiekuna
Pełne wsparcie Indywidualnego Opiekuna Klienta, stały kontakt i bezpieczeństwo powierzonych danych. Dedykowany opiekun daje gwarancję sprawnego reagowania na wszelkie pytania i wytyczne.
Gwarancja tłumaczeń wysokiej jakości
To doświadczenie i znajomość terminoligii specjalistycznej przez tłumaczy daje mozliwość realizacji tłumaczeń dla firm i osób prywatnych na najwyższym poziomie
Przejrzysta polityka cenowa, bez miany ceny
Rozliczamy się za ilość znaków ze spacjami, jeżeli są to tłumaczenia przysięgłe - 1225zzs, tłumaczenia pisamene i specjalistyczne - 1800zzs. Podany koszt w wycenie zawsze jest ostateczny.
Gwarancja terminu
Uwzgędniamy potrzeby naszych Klientów. Dzięki wykfalifikowanym tłumaczom z wielu branż, gwarantujemy elastyczność i odpowiedzialność w dotrzymaniu terminu realizacji.
Szeroka oferta uslug w 1 miejscu
Posiadamy szeroką ofertę usług, realizujemy tłumaczenia na angielski, tłumaczenia niemieckie, tłumaczenia hiszpańskiego, tłumaczenie włoskie i wiele, wiele innych języków obcych.
Bezpieczeńswto danych
Działamy profesjonalnie. Na życznie Klienta podpisujemy klauzulę zaufania poufności, w przypadku wykonania tłumaczenia tekstów poufnych i zawierających dane osobowe.

Proces tłumaczenia krok po kroku

Niezobowiązująca wycena tłumaczenia
Przesłanie pliku lub dokumentu do tłumaczenia daje możliwość poznania ceny i terminu realizacji. Nie zobowiązuje do złożenia zamówienia. Wycena zawsze jest bezpłatna. Koszt tłumaczenia jest obliczamy w oparciu o ilość znaków ze spacjami: w przypadku tłumaczenia przysięgłego – 1125 znaków ze spacjami, w przypadku tłumaczenia pisemnego i specjalistycznego (tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia marketingowe, tłumaczenia techniczne) – 1800 znaków ze spacjami.
Akceptacja kosztu i terminu
Jeżeli Klient akceptuje podane przez biuro tłumaczeń warunki współpracy, prosimy o podanie danych do faktury proforma. Usprawnieniem całego procesu jest podanie przez klienta dodatkowych informacji np. forma odbioru tłumaczenia, dodatkowe wytyczne w zakresie edycji pliku. Mamy szeroką ofertę usług dodatkowych: korekta tekstu, lokalizacja, skład graficzny, korekta native speakera.
Płatność za tłumaczenie i przesłanie potwierdzenia
Po przesłaniu Klientowi faktury proforma prosimy o jej opłacenie; jeżeli płatność będzie z innego banku niż rachunek bankowy naszego biura tłumaczeń prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu drogą elektroniczną. Na podstawie wpłaty lub potwierdzenia przelewu przystępujemy do realizacji.
Potwierdzenie przyjęcia zamówienia
Na podstawie wpływu na rachunek bankowy albo potwierdzenia przelewu, potwierdzamy Klientowi przyjęcie zlecenia do tłumaczenia, wraz z warunkami zamówienia. Dzięki Indywidualnemu Opiekunowi Klient, Klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań bezpośrednio podczas całego procesu tłumaczenia.
Odbiór tłumaczenia
Odbiór tłumaczenia zależy od formy w jakiej Klient chce je otrzymać. Tłumaczenia poświadczone zazwyczaj odbierane są osobiści. Tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać: mailowo (skan), listem poleconym priorytetowym lub kurierem. Na życzenie Klienta możliwe jest także wydanie tłumaczenia elektronicznego, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym tłumacza przysięgłego.

11
Lat na rynku usług tłumaczeniowych
448
Profesjonalnych tłumaczy
100
Milionów przetłumaczonych słów
33 000
Angielskich projektów tłumaczeniowych
46 000
Projektów tłumaczeniowych
100
Klientów - biura tłumaczeń
Nasi Klienci